Dziedzictwo kulturowe

  Karczma Krys-Stan w Olsztynie

  Witamy

  „Wolą naszą najśmielszą jest ugościć Waszmościów najsowiciej, jak tylko spiżarnie pozwolą. Niech soczyste specjały naszej karczmy muskają Wasze zacne żołądki, a spokojne mury dadzą Spokój i schron każdemu, kto tutaj swą nogę postawi…”

  Klasyczne dania kuchni staropolskiej

  Serdecznie zapraszamy do spróbowania wyjątkowych dań kuchni staropolskiej . Przytulne i ciepłe wnętrze naszej Karczmy pozwoli odpocząć oraz spędzić miłe chwile przy smacznych potrawach. Kierując się przysłowiem „Gość w dom, Bóg w dom”, przyjmiemy naszych gości serdecznie i otoczymy ich wyjątkową opieką, dbając o to, by mogli w miłej atmosferze posmakować obiadów z naszej Karczmy . Stworzyliśmy zespół wykwalifikowanych kucharzy, kelnerów i barmanów, którzy stale rozwijają swoje umiejętności, oferując Państwu usługi najwyższej jakości.

  Spotkania w małym i większym gronie

  Nasza karczma to idealne miejsce do spędzenia niedzielnego rodzinnego popołudnia lub sobotniego wieczora w gronie przyjaciół. Proponujemy również profesjonalną obsługę rozmaitych przyjęć. Jeśli są Państwo zainteresowani organizacją eventów oraz imprez okolicznościowych w naszej karczmie, zachęcamy do kontaktu. Oferujemy również wynajem naszego lokalu.

  SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

  Aktualności

  Archiwum

  12.11.
  2018

  Oferta Świąteczna 2018r

  Zapraszamy do skorzystania z oferty świątecznej dań na wynos ciepłych i zimnych

   

  01.07.
  2018

  Fest golonka w Olsztynie – odkryj pięć smaków rozkoszy

  Lubisz dobrze zjeść? Ba, a kto nie lubi? Pytanie brzmi, co i gdzie zjeść, żeby było dobrze. Z pomocą spieszy… fest golonka! Karczma Krys-Stan w Olsztynie przyrządzi ci ją aż na pięć sposobów, a każda zachwyci bogactwem doznań smakowych.

   

  Golonka nieodzownie kojarzy się z kuchnią staropolską. Z kapustą, z grzybami, z chrzanem… W każdej odsłonie smakuje nieziemsko. Uznawana jest za typowo „męską” potrawę, ale na soczystą, smakowitą golonkę z Krys-Stanu z pewnością skuszą się także panie.

   

  01.02.
  2018

  Oferta na tanie i smaczne obiady dla osób prywatnych i firm w cenie 18,00 zł

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społeczności lokalnej oraz w celu uzyskania satysfakcji klienta indywidualnego, przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę skorzystania ze smacznych domowych obiadów w cenach promocyjnych.