Aktualności

16.01.
2019

Fest golonka w Olsztynie – odkryj pięć smaków rozkoszy

Lubisz dobrze zjeść? Ba, a kto nie lubi? Pytanie brzmi, co i gdzie zjeść, żeby było dobrze. Z pomocą spieszy… fest golonka! Karczma Krys-Stan w Olsztynie przyrządzi ci ją aż na pięć sposobów, a każda zachwyci bogactwem doznań smakowych.

 

Golonka nieodzownie kojarzy się z kuchnią staropolską. Z kapustą, z grzybami, z chrzanem… W każdej odsłonie smakuje nieziemsko. Uznawana jest za typowo „męską” potrawę, ale na soczystą, smakowitą golonkę z Krys-Stanu z pewnością skuszą się także panie.

 

(więcej…)

16.01.
2019

„Gorąco” polecamy wyroby garmażeryjne naszej produkcji – kliknij żeby zobaczyć więcej

 

„Gorąco” polecamy wyroby garmażeryjne naszej produkcji. Naszą danie oraz zakąski ciepłe i zimne przygotowujemy specjalnie na zamówienie żeby w Państwa domu znalazły się jak najświeższe wyroby. Jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu osobiście na wyznaczoną godzinę lub mogą Państwo osobiście odebrać w lokalu. Porcje mogą być ułożone i udekorowane na platerach metalowych, estetycznych platerach jednorazowych lub na Państwa półmiskach. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 

(więcej…)

01.02.
2018

Oferta na tanie i smaczne obiady dla osób prywatnych i firm w cenie 18,00 zł

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społeczności lokalnej oraz w celu uzyskania satysfakcji klienta indywidualnego, przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę skorzystania ze smacznych domowych obiadów w cenach promocyjnych. (więcej…)