Krys-Stan: kuchnia staropolska

Tradycyjne smaki w Olsztynie

Restauracja Krys-Stan to przepiękny i przestronny obiekt ulokowany przy ulicy M. Zientary Malewskiej. Nasz lokal jest świetnie przygotowany zarówno do urządzenia kameralnego spotkania w gronie najbliższych, jak również imprez okolicznościowych takich, jak wesela albo komunie.

Dla nas najważniejsze jest zadowolenie naszych gości, dlatego w restauracji pracują wyłącznie doświadczeni kucharze oraz wykwalifikowani barmani. Lokal prowadzony jest przez małżeństwo Krystynę i Stanisława Dziodków, którzy również posiadają dyplomy mistrzowskie.

Bardzo dużą uwagę przykładamy do jakości obsługi. Dlatego nasz personel, biorąc udział w wielu kursach i szkoleniach, stale podnosi swoje kwalifikacje. Dzięki temu zajmujemy bardzo wysokie miejsca w wielu konkursach kulinarnych.

Przygotowując menu czerpiemy z dziedzictwa kulinarnego naszego regionu. Wierzymy w to, że uda nam się utrzymać tradycję wspaniałych warmińskich biesiad. Naszym celem jest przypomnienie starszym rodzimych smaków oraz pokazanie młodszemu pokoleniu, jak smaczna może być tradycyjna polska kuchnia.

Jeśli chcesz spróbować wykwintnych kaczych udek po warmińsku albo urzekających pierogów z gęsiną, koniecznie odwiedź naszą restaurację w Olsztynie.