Dziedzictwo kulturowe

  Krys-Stan – catering z Olsztyna

  Firma Gastronomiczna „Krys-Stan” oferuje kompleksowe usługi cateringowe. Wieloletnie doświadczenie oraz wysoka jakość przygotowywanych przez nas potraw zapewnia nam bardzo wysoką pozycję wśród firm zajmujących się przygotowaniem cateringu na przyjęcia.

  Smacznie i wygodnie

  Profesjonalizm i wysoka jakość składników, z których przygotowujemy zamówione potrawy sprawiają, że świadczone przez nas usługi stoją na najwyższym poziomie. Gotowanie to nasza pasja, którą stale rozwijamy, aby zaoferować naszym klientom coraz bogatszą ofertę dań. Catering to idealny sposób na uświetnienie różnorodnych eventów, imprez okolicznościowych czy firmowych. Wybierając nasze usługi, nie musicie się Państwo o nic troszczyć – wykonamy swoje zadanie sprawnie i kompleksowo. Zapewniamy, że wszystkie potrawy i wyroby garmażeryjne dostarczamy w wyznaczonym terminie. Zrealizujemy usługę dla każdej ilości osób w dowolnym miejscu.

  Serdecznie zapraszamy również do naszej restauracji, w której serwujemy staropolskie potrawy (http://www.krys-stan.com.pl/kategoria-galerii/restauracja/) oraz do karczmy, w której panuje doskonała atmosfera.

  Zachęcamy do składania zamówień na catering w naszej firmie.

  Aktualności

  Archiwum

  06.06.
  2018

  „Gorąco” polecamy wyroby garmażeryjne naszej produkcji – kliknij żeby zobaczyć więcej

   

  „Gorąco” polecamy wyroby garmażeryjne naszej produkcji. Naszą danie oraz zakąski ciepłe i zimne przygotowujemy specjalnie na zamówienie żeby w Państwa domu znalazły się jak najświeższe wyroby. Jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu osobiście na wyznaczoną godzinę lub mogą Państwo osobiście odebrać w lokalu. Porcje mogą być ułożone i udekorowane na platerach metalowych, estetycznych platerach jednorazowych lub na Państwa półmiskach. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.