Dziedzictwo kulturowe

  Krys-Stan – catering z Olsztyna

  Firma Gastronomiczna „Krys-Stan” oferuje kompleksowe usługi cateringowe. Wieloletnie doświadczenie oraz wysoka jakość przygotowywanych przez nas potraw zapewnia nam bardzo wysoką pozycję wśród firm zajmujących się przygotowaniem cateringu na przyjęcia.

  Smacznie i wygodnie

  Profesjonalizm i wysoka jakość składników, z których przygotowujemy zamówione potrawy sprawiają, że świadczone przez nas usługi stoją na najwyższym poziomie. Gotowanie to nasza pasja, którą stale rozwijamy, aby zaoferować naszym klientom coraz bogatszą ofertę dań. Catering to idealny sposób na uświetnienie różnorodnych eventów, imprez okolicznościowych czy firmowych. Wybierając nasze usługi, nie musicie się Państwo o nic troszczyć – wykonamy swoje zadanie sprawnie i kompleksowo. Zapewniamy, że wszystkie potrawy i wyroby garmażeryjne dostarczamy w wyznaczonym terminie. Zrealizujemy usługę dla każdej ilości osób w dowolnym miejscu.

  Serdecznie zapraszamy również do naszej restauracji, w której serwujemy staropolskie potrawy (http://www.krys-stan.com.pl/kategoria-galerii/restauracja/) oraz do karczmy, w której panuje doskonała atmosfera.

  Zachęcamy do składania zamówień na catering w naszej firmie.

  Aktualności

  Archiwum

  12.11.
  2018

  Oferta Świąteczna 2018r

  Zapraszamy do skorzystania z oferty świątecznej dań na wynos ciepłych i zimnych